کسب-و-کار

پنج اپلیکیشن رایگان برای ساخت رزومه حرفه ای

پنج اپلیکیشن رایگان برای ساخت رزومه حرفه ای

برای تحت تاثیر قرار دادن کارفرمایان، اولین اقدام یک کارجو قطعا داشتن رزومه حرفه ای است. برنامه های رایگانی برای ساخت رزومه وجود دارد که برای رسیدن به یک موقعیت شغلی مناسب، به شما کمک می کند. ما در این مقاله 5 مورد از بهترین برنامه های رایگان رزومه ساز را بررسی کرده ایم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

Applya- آنلاین

اکثر رزومه ساز های آنلاین نیاز به پرداخت درون برنامه ای دارند. رزومه هایی که با این گونه برنامه ها ساخته میشود دارای Watermark هستند و برای حذف آن باید مبلغی را پرداخت کنید. اما خوشبختانه Applya نوشته اضافی روی رزومه ساخته شده قرار نمی دهد.

برای ساخت یک رزومه ابتدا ویرایشگر را باز کرده و موارد خواسته شده مانند نام، اطلاعات شخص، موقیعت شغلی ، مدارک تحصیلی و ... را پر کنید. اپلای امکان استفاده از تصویر برای پروفایل را دارد و می توانید عکس خودتان را در رزومه قرار داده و مهارت های خود را برای کارفرما توصیف کنید.

اپلای همچنین امکان حذف و اضافه کردن بخش های جدید، تنظیم رنگ رزومه، فونت و اندازه قلم را دارد. این برنامه علاوه بر پیش نمایش هنگام ساخت رزومه، امکان تهیه فایل PDF از رزومه ساخته شده را فراهم می کند.

Resume Builder – آنلاین

این برنامه برای افرادی که تخصص زیادی برای ساخت رزومه ندارند بسیار مناسب است. Resume Builder به دلیل دارا بودن چهار قالب برای انواع مشاغل شامل حداقل، ظریف، مدرن و جدول زمانی ، شما را برای تهیه رزومه برای انواع موقعیت های شغلی راهنمایی می کند.

علاوه بر رایگان بودن، قابلیت دیگر Resume Builder ، امکان وارد کردن مشخصات حساب LinkedIn  در را است. از دیگر امکانات آن می تواند به امکان حذف و اضافه کردن و ویرایش قالب، انتخاب تم و ... اشاره کرد.

Resume Builder دارای یک راهنما برای افرادی است که تا به حال رزومه ننوشته اند. به گونه ای که خود این برنامه با متن های پیشنهادی و نمونه، شما را در نوشتن رزومه راهنمایی می کند.

در انتها بدون نیاز به ثبت نام و ... به راحتی می توانید یک فایل PDF از رزومه ساخته شده تهیه کنید.


Hiration – آنلاین

این برنامه در هنگام نوشتن رزومه، با استفاده از بانک اطلاعاتی بزرگی که از رزرومه های آماده دارد، شما را راهنمایی می کند تا بفهمید افراد موفق در حیطه مورد نظر شما چگونه با نوشتن یک رزومه خوب به موفقیت رسیده اند.

به جز قالب های همکار بازاریابی ، رئیس فروش ، مدیر زنجیره تأمین و معلم مدرسه راهنمایی که رایگان هستند، مابقی قالب ها نیاز به پرداخت هزینه دارند، که البته امکان مشاهده، ویرایش و کپی از آنها وجود دارد.

با پرداخت هزینه، امکان ایجاد یک رزومه جدید و ایده آل،  با اضافه کردن زمینه ها و پر کردن جزئیات وجود دارد و در انتها می توانید یک فایل PDF از آن خروجی بگیرید.

EnhanCV’s AI Resume Generator - آنلاین

این برنامه یکی از بهترین برنامه های رزومه ساز آنلاین است که با ایجاد یک دستیار هوش مصنوعی، لیستی طولانی از مشاغل مختلف مانند حسابداری ، متصدی بار ، صندوق دار ، تعمیر و نگهداری ، مکانیک ، معلم ، مدیر فروش و.. را ایجاد کرده است. با انتخاب نام خود و صنعت مورد نظر، هوش مصنوعی آن هر بار یک رزومه جدید برای شما ایجاد می کند.

با استفاده از رزومه های تولید شده به عنوان نمونه و ترکیب آنها، می توانید یک رزومه کامل برای حیطه شغلی خود ایجاد کنید. در EnhanCV  به رزومه پاورگی اضافه می شود و باید برای حذف آن هزینه پرداخت کنید. 


CV Bot – آنلاین

 CV Bot مخصوص کسانی است که می خواهند روی گوشی خود رزومه ایجاد کنند. ثبت نام در این برنامه چند دقیقه طول می کشد. این برنامه با استفاده از یک ربات سوالاتی را از شما میپرسد که از طریق آنها بخش های مختلف رزومه شما را پر می کند. سوالاتی که این ربات از شما می پرسد مرحله به مرحله هستند و به تدریج رزومه شما تکمیل و به صورت استاندارد تولید می شود. امکان اضافه کردن بخش های جدید نیز وجود دارد. پس از اتمام کار می توانید با انتخاب قالب های دلخواه هر کدام از آنها را که پسندید دانلود کنید. نسخه رایگان امکان دانلود 5 رزومه در هر ماه را فراهم می کند.