رونمایی شرکت هوآوی از مدل میت ایکس اس و ۷ محصول دیگر

رونمایی شرکت هوآوی از مدل میت ایکس اس و ۷ محصول دیگر

قرار است هشتم اسفند، از ۴ محصول تازه نفس شرکت هوآوی رونمایی گردد. این محصولات، شامل ۲ مدل جدید به نام های هوآوی میت ایکس اس و مدل تاشو می باشد.

هوآوری اعلام کرد که این رونمایی در ۲۳ ام فوریه اتفاق خواهد افتاد. اما درست یک ساعت بعد، به دلیل ترس عمومی شرکت های شرکت کننده از  گسترش هرچه بیشتر ویروس کرونا، نمایشگاه کنسل شد. با شرایط به وجود آمده احتمالا محصولات جدید، در یک مراسم اختصاصی معرفی و در معرض دید قرار خواهند گرفت.

قرار است در نمایشگاه  2020 MWC  علاوه بر محصولات ذکر شده، از مدل های جدیدی از لپ تاپ، ساعت هوشمند، تلویزیون، ایربادز و محصولات دیگری نیز،  رونمایی شود.

اما مهمترین محصولی که قرار است در این مراسم معرفی شود، گوشی تاشوی هواوی میت اس ایکس می باشد.  از تفاوت های این محصول با مدل میت ایکس، می توان به پردازنده ی کایرین  ۹۹۰ ۵G و پشتیبانی از شارژر پر سرعت با قدرت ۶۵ وات اشاره کرد. این دو محصول از لحاظ ظاهر، کاملا شبیه به هم هستند اما تفاوت جزئی میان آن ها دیده می شود.

شایعه شده که قرار است قیمت گوشی تاشوی هوآوی کمتر از مدل میت ایکس باشد اما این خبر توسط شرکت هوآوی تایید نشده است.

 در حال حاضر  بین گوشی های تاشوی  گلکسی فولد، موتورولا  ریزر و گلکسی  Z Flip ، رقابت جالبی شکل گرفته و شرکت هوآوی  با تولید مدل های میت ایکس و میت ایکس اس، نقش مهمی را در این رقابت ایفا می کند.

هرچه به تاریخ رونمایی نزدیک تر می شویم، خبر های جدید تری منتشر می شود. در خبر های منتشر شده،  راجع به محصولات، اطلاع رسانی بیشتری خواهد شد.